Projekt „To jest mój region. To jest mój dom. Moje miejsce do życia”

Published

Jednym z projektów, które w tym roku będziemy realizować jest projekt „To jest mój region. To jest mój dom. Moje miejsce do życia” dofinansowany w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, którego operatorem jest Narodowy Instytut Wolności.

Naszym partnerem w projekcie jest Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach www.facebook.com/Gminne-Centrum-Kultury-w-Dubeninkach-679117452129043

Działania projektowe kierujemy do mieszkańców Gminy Dubeninki:

– młodzieży w wieku 13 – 18 lat,

– seniorów 65+,

– osób w wieku 19+ zagrożonych wykluczeniem społecznym ze względu na niepełnosprawność lub sytuację materialną.

W okresie od końca czerwca do grudnia 2022 roku 36 mieszkańców gminy będzie uczestniczyć w bezpłatnych:

• spotkaniach integracyjnych i edukacyjnych,
  • warsztatach fotograficznych, dźwiękowych i literacko – dziennikarskich,
  • sześciu wycieczkach po podregionie ełckim, a więc od Gołdapi, Olecka czy Ełku, po Giżycko, Węgorzewo, Pisz , Ryn czy Ruciane – Nidę.

Ponadto:

– razem zbudujemy interaktywną mapę podregionu ełckiego, zorganizujemy i zrealizujemy 4 inicjatywy ekologiczne oraz spotkanie na zakończenie projektu.

NASZ PROJEKT TO „INTEGRACJA, AKTYWIZACJA, INSPIRACJA, EDUKACJA I ZABAWA!”

Chcesz wziąć udział w projekcie lub dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: Małgorzata Dworzańska +48 691 524 512

Napisz: formyfundacja@gmail.com