Konferencja nt. „Dlaczego coaching potrzebny jest w polskiej szkole?”

Opublikowano

W ramach współpracy z MNODN przy Ośrodku Twórczej Edukacji Kangur wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim w dniu 16. XII 2017 w Krakowie współorganizowaliśmy konferencję nt. „Dlaczego coaching potrzebny jest w polskiej szkole?” Konferencja kierowana była do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Celem konferencji było pogłębienie wiedzy dyrektorów, nauczycieli  i specjalistów szkolnych w dziedzinie wykorzystania nowoczesnych narzędzi coachingowych do pracy z uczniem i jego rodzicami.

Powiązane artykuły

17. numer kwartalnika Niezwyciężeni

Opublikowano

W 17. numerze kwartalnika czekają na Was trzy poruszające historie: Moniki i jej córki Julii, Malwiny oraz Szymona. Dowiecie się również, jak przebiegały Gminne Obchody Narodowego Dnia Życia w Rymanowie oraz kto został laureatem IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Zdjęcie…

16. numer kwartalnika Niezwyciężeni

Opublikowano

Czy niewidoma osoba może malować? Czy w rozmowie ważniejsza jest racja czy relacja? Czy osoby z niepełnosprawnościami są mniej szczęsliwe, niż te pełnosprawne? Przyczytaj w 16. numerze kwartalnia Niezwyciężeni. Czytaj: https://online.fliphtml5.com/cjwmz/xquj/#p=1 Pobierz: https://fundacjaformy.online/wp-content/uploads/2026/03/niezwyciezeni-nr-2026-16-kwartalnik-e.pdf